ŚDSM / Praca

Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.

 jest należącym do grupy wiodących firm zarządcą nieruchomości,

świadczącym usługi najwyższej jakości

obecnie poszukujemy

Pracownika Działu Controllingu i Planowania

Miejsce pracy: KATOWICE

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów i prognoz.
  • Sporządzanie analiz wspomagających bieżącą działalność.
  • Wsparcie w budżetowaniu i kontroli kosztów.
  • Promocja Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Biegła znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word.
  • Doświadczenie w pracy w controllingu.
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu.
  • Umiejętność zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych do dnia 25.01.2015 na adres: rekrutacja@sdsm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.