ŚDSM / Wynajem

Wynajem

Lokale mieszkalne

Wybór najemcy odbywa się na podstawie Regulamin wynajmu wolnych lokali mieszkalnych i przenoszenia praw do wierzytelności w Śląsko-Dąbrowskiej S[półce Mieszkaniowej Sp. z o. o. Najemca lokalu mieszkalnego wybierany jest w drodze konkursu za licytację minimalnej kwoty wierzytelności. Lokale mieszkalne wynajmowane są na czas nieokreślony.

Pliki do pobrania:

  Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
Regulamin przenoszenia praw do wierzytelności w SDSM Sp. z o.o..pdf Regulamin przenoszenia praw do wierzytelności w SDSM Sp. z o.o..pdf 1.53MB Regulamin przenoszenia praw do wierzytelności w SDSM Sp. z o.o..pdf pobierz
Regulamin wynajmu.pdf Regulamin wynajmu.pdf 2.46MB Regulamin wynajmu.pdf pobierz

Lokale użytkowe i garaże

Najem lokali użytkowych, pomieszczeń niepełnowartościowych i garaży odbywa się na podstawie Regulaminu określającego procedurę przeprowadzenia postępowań dla wyboru najemców lokali użytkowych, pomieszczeń niepełnowartościowych i garaży. Najemca lokalu wybierany jest w drodze konkursu za licytację minimalnej kwoty wierzytelności lub minimalnej stawki czynszowej. Najem lokali odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie oraz w zamieszczonej poniżej Uchwale Zarządu Śląsko – Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o.  

PLIKI DO POBRANIA

  Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
Regulamin wynajmu Regulamin wynajmu 5.58MB Regulamin wynajmu pobierz
Warunki umów najmu.pdf Warunki umów najmu.pdf 164.11KB Warunki umów najmu.pdf pobierz

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży i najmu!