ŚDSM / Aktualności / Zaproszenie do wspołpracy Platforma Zakupowa

Zaproszenie do współpracy

- Platforma Zakupowa Śląsko- Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej sp. z o.o.

 

Mając na uwadze  potrzebę  usprawnienia komunikacji z  obecnymi jak i nawiązania relacji biznesowych z przyszłymi kontrahentami, Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.  wdrożyła elektroniczną  platformę zakupową. Rozwiązanie to pozwoliło na przyspieszenie procesów zakupowych Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o. i stało się preferowaną   formą dokonywania  zamówień i zakupów. Stworzona została dla pełnej transparentności naszych działań, usprawnienia funkcjonowania Spółki i standaryzacji procesów udzielania zamówień. Jest miejscem gdzie spotykają się potrzeby naszych mieszkańców z ofertami kontrahentów.
To właśnie na niej ogłaszamy  zapytania ofertowe i publikujemy wszystkie niezbędne dla kontrahentów informacje, dokonujemy wyboru wykonawców na usługi i materiały w trzech najważniejszych kategoriach: Ogólnobudowlane, remontowe i konserwacyjne, Usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami, Usługi związane z funkcjonowaniem Spółki.
Podjęcie współpracy przy pomocy elektronicznej platformy zakupowej  zapewni Państwu wygodę  oraz równe szanse stawania do przetargów i zdobywania zamówień- zarówno firmom o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tym mniejszym dopiero pozycjonującym swą markę. Stabilność systemu finansowego ŚDSM Sp. z o.o. gwarantuje naszym Kontrahentom maksymalnie 30 dniowe regulowanie należności za wykonane usługi i roboty. Więc jeśli poziom świadczonych przez Państwa usług przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia klientów, to zachęcamy Państwa do współpracy!
Jak rozpocząć współpracę? Wystarczy zarejestrować firmę w bazie i brać udział  w postępowaniach przetargowych. Dostęp do Platformy Zakupowej znajdziecie Państwo za pomocą linku: zakupy.sdsm.pl. Rejestracja  na platformie  jest całkowicie darmowa a interfejs platformy jest  intuicyjny i przejrzysty. Dostęp do dokumentacji przetargowej oraz składanie ofert możliwe jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zapraszamy!