Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie
Zgłoś Awarię
Mając na uwadze potrzebę usprawnienia komunikacji z obecnymi kontrahentami jak i nawiązania relacji biznesowych z przyszłymi dostawcami, Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. wdrożyła elektroniczną platformę zakupową. Rozwiązanie to pozwoliło na przyspieszenie procesów zakupowych Śląsko-Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o. i stało się preferowaną formą dokonywania zamówień i zakupów. Stworzona została dla pełnej transparentności naszych działań, usprawnienia funkcjonowania Spółki i standaryzacji procesów udzielania zamówień. Jest miejscem gdzie spotykają się potrzeby naszych mieszkańców z ofertami kontrahentów.
To właśnie na niej ogłaszamy  zapytania ofertowe i publikujemy wszystkie niezbędne dla kontrahentów informacje, dokonujemy wyboru wykonawców na usługi i materiały w trzech najważniejszych kategoriach: ogólnobudowlane, remontowe i konserwacyjne, usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami, usługi związane z funkcjonowaniem Spółki.
Podjęcie współpracy przy pomocy elektronicznej platformy zakupowej  zapewni Państwu wygodę oraz równe szanse stawania do przetargów i zdobywania zamówień- zarówno firmom o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tym mniejszym dopiero pozycjonującym swą markę. Stabilność systemu finansowego ŚDSM Sp. z o.o. gwarantuje naszym Kontrahentom maksymalnie 30 dniowe regulowanie należności za wykonane usługi i roboty. Więc jeśli poziom świadczonych przez Państwa usług przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia klientów, to zachęcamy Państwa do współpracy!

Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy zarejestrować firmę w bazie i uczestniczyć aktywnie w postępowaniach przetargowych. Dostęp do Platformy Zakupowej znajdziecie Państwo za pomocą linku: zakupy.sdsm.pl. Rejestracja na platformie jest całkowicie darmowa, a interfejs platformy jest intuicyjny i przejrzysty.
Dostęp do dokumentacji przetargowej oraz składanie ofert możliwe jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 

Zapraszamy!