Przejdź do głównej treści
Otwiera się w nowym oknie
Zgłoś Awarię

Jak kupić mieszkanie?

Jeśli marzą Państwo o własnych czterech kątach, polecamy nasze mieszkania na sprzedaż.
Posiadamy w ofercie zarówno mieszkania wielopokojowe, jak i kawalerki. W portfolio Spółki znajdują się mieszkania z rynku wtórnego. Nasze mieszkania to nieruchomości usytuowane w zabytkowych dzielnicach miast Aglomeracji Śląska.

W ofercie sprzedaży Spółki, mogą Państwo znaleźć: lokale mieszkalne, lokale użytkowe, działki zabudowane lub działki niezabudowane. Procedura sprzedaży ww. nieruchomości odbywa się zgodnie z Regulaminem Zbywania Składników Aktywów Trwałych Śląsko Dąbrowskiej Spółki Mieszkaniowej Sp. z o.o.. W przetargu/aukcji jako Oferenci mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą na rzecz Spółki wadium w wysokości, terminie i sposobie określonych w ogłoszeniu o przetargu/aukcji. W czynnościach przetargowych/aukcyjnych wyklucza się udział osób trzecich, które nie dokonały wpłaty wadium. Przetarg/aukcję wygrywa ten z Oferentów, który zaoferował najwyższą cenę, natomiast  w przypadku jednego Oferenta winien on zaoferować co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej. Przed przystąpieniem do aukcji Oferent ma obowiązek zapoznać się ze stanem technicznym zbywanej nieruchomości.

Wolne lokale mieszkalne są wystawiane do licytacji „prawa własności lokalu”, a następnie sprzedaży Nabywcy oferującemu najwyższą cenę nabycia.

Oferowane lokale mieszkalne stanowią pustostany, w których nikt nie jest zameldowany.

Pliki do pobrania
Tytuł Rozmiar pliku Pobierz
zał. nr 2 Formularz zwrotu wadium.pdf 211.02 KB Pobierz